O nás

Za značkou BeJager stojí Lukáš a Michal Hladíkovi. Jsme bratři (jak se patří) mezi nimiž je rozdíl skoro 6 let. Nejvíc nás vystihuje píseň Jana Wericha – Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc.

První myšlenka na založení e-shopu s kvalitními pánskými košilemi přišla v září 2015. Bylo to v době, kdy jsem začal pracovat ve větší společnosti, kde bylo potřeba mít určitý dress code. Tedy minimálně košile a spíše formálnější oblečení. Jelikož už jsem předtím sledoval, z čeho se košile vyrábějí, a které látky jsou nejvhodnější a nejkvalitnější, můj hlavní požadavek byla dvojmoskaná bavlna. Tím začalo mé hledání, které skončilo částečným neúspěchem, protože takovou košili jsem sice mohl mít, ale jedině na míru, což narazilo na finanční rozpočet a také na výrobu okolo 3 týdnů. Položil jsem si otázku: To jako vážně, když chci vysokou kvalitu oblečení, musím mít věci jenom na míru?

A tak jsme začali hledat dodavatele látek, kolik to tak může stát. Když už jsme měli vybráno, nastala docela těžká situace, kdo nám to vlastně vyrobí? První, co nás napadlo - čínský výrobce (přece to tak dělají všichni). Ale byl to hodně špatný nápad - kvalita výroby a zejména její kontrola nešla s naši vizí. Napadlo nás, co český výrobce? Vždyť jsme měli mnoho velkých textilních výrobců. To už tady nikdo nevyrábí a nedává do toho to naše srdíčko? Našli jsme a vděčíme mu za jeho vstřícnost, ochotu a hlavně za opravdovou kvalitu výroby, kde se zlaté české ručičky opět vyřádily.

Naším cílem je, aby u nás v ČR byla konečně možnost koupit si kvalitní košili online. Košili, která je vyrobena z dvojmo skané bavlny, která padne a je za dobrou cenu. To chceme podpořit příkladnou péčí o zákazníka – v komunikaci, zabalení, doručením do 2 dnů i možností vrácení do 30 dnů, kdy vždy zaplatíme zpětné poštovné za Vás a taky přiblížením výrobku na e-shopu – 360 fotkami, videi a samozřejmě kvalitními fotkami produktů. Tímto Vám chceme ušetřit čas a peníze, které byste museli vynaložit cestou do prodejen a hlavně vůbec nalezením kvalitní košile v prodejnách. O padnoucí košili za dobrou cenu se často ani nemusíme bavit.

A proč název BeJager? Naše životní filozofie je, že pokud děláte cokoliv častěji, poctivěji a dáváte do toho více než je Vaše maximum, dosáhnete všeho, v co věříte. Přesně jako Jarda Jágr. Proto jsme jeho příjmení trošku přeměnili a doplnili o anglické slovo Be. 

Prohlédnout košile