Obchodní podmínky

Provozovatel a kontaktní údaje

Web plný kvalitního a luxusního zboží - BeJager - provozuje Lukáš Hladík s jeho bratrem Michalem Hladíkem.

Adresa pro vrácení zboží, osobní odběr a pěkné dopisy:

HLDK - BeJager
Soběšovice 258
739 38 Soběšovice 
pomahame@bejager.cz
+420 608 520 504

Číslo účtu: 2401160004/2010

Fakturační údaje

HLDK s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedený Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 69418
Soběšovice 258
739 38 Soběšovice
IČ: 05802792
DIČ: CZ05802792
(jsme plátci DPH)

Objednání zboží

Luxusní a kvalitní zboží můžete objednat pomocí našeho formuláře na stránkách BeJager nebo pomocí e-mailu, telefonu i SMS. Vždy uvidíte konečnou cenu za zboží, dopravu a platbu. Cena je včetně DPH. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a uzavíráte s námi kupní smlouvu.

Doprava a platba

Krásně zabalené zboží si můžete nechat zaslat Českou poštou nebo přepravní společností PPL, případně vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny. Za zboží můžete zaplatit hotově při převzetí (dobírkou) nebo předem pomocí online platby kartou podle podmínek ČSOB i převodem na účet č. 2401160004/2010. Cenu za dopravu a platbu se dozvíte na stránce doprava a platba.

Zboží, které je skladem, odesíláme do následující pracovního dne a můžete se na něj těšit do 3 pracovních dnů od objednání. Zboží, které nám bohužel zatím nedošlo na náš sklad, bude u Vás do 2 - 5 týdnů.

Storno objednávky

Pokud jste si rozmysleli objednávku, napište nám prosím na pomahame@bejager.cz a nebo zavolejte na 608 520 504 v tentýž den objednání, ať Vám zboží neposíláme. Nebudeme z toho dělat žádný zbytečný rozruch.

Reklamace a vrácení zboží

Do všeho dáváme více jak 100%, bohužel, někdy vstaneme do dne špatnou nohou a nedaří se nám, na co sáhneme. Pokud nejste spokojeni, prosím, napište nám, do 30 dnů od obdržení zboží máte právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu a vše rozhodně vyřešíme a vrátíme peníze na Váš účet. Pokud se projevila na zboží vada během záruční doby (minimálně 2 roky, pokud není uvedeno více), která se přihodila běžným používáním, opět nás určitě kontaktujte. Pokud chcete znát přesný postup reklamace, koukněte na stránku reklamace zboží. Pokud jste pouze vybrali špatný vzor nebo špatnou velikost, napište nám také do 30 dnů od obdržení zboží, nebudeme z toho dělat drama a pošleme Vám obratem jiné zboží, které si budete přát. Vše se dozvíte v článku výměna zboží.

Ochrana osobních údajů

S osobními údaji našich zákazníků nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Nebojte se, používáme je pouze pro účely vyřízení objednávky a nikdy je nepředáme nikomu, kdo se nepodílí na vyřízení objednávky nebo její přepravě k Vám.

Řešení sporů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

Snad k tomu nikdy nedojde, jsme vždy vstřícní, ale musíme to uvést.

Závěr

Používáním našeho webu BeJager souhlasíte s ukládáním cookies, které nám slouží pro ještě lepší zážitek z nákupu.